BİK Erzurum Şube Müdürü Şahin’den Iğdır ziyareti

BİK Erzurum Şube Müdürü Şahin’den Iğdır ziyareti

Basın İlan Kurumu (BİK) Erzurum Şube Müdürü Tahsin Şahin Iğdır’da çeşitli temaslarda bulundu.

Eklenme: 22 Mart 2021 - 16:58 / Son Güncelleme: 22 Mart 2021 - 17:13

BİK Erzurum Şube Müdürü Tahsin Şahin, 1 Kasım 2020 tarihinde Kurum görev alanına dahil olan Iğdır’da çeşitli ziyaret ve temaslarda bulundu. Şahin kurum ziyaretleri kapsamında Iğdır Valisi ve Belediye Başkanı Hüseyin Engin Sarıibrahim ile resmi ilanlar ve resmi ilanların dijital mecrası “ilan.gov.tr” ile ilişkin çalışmalar hakkında görüştü. Şahin Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Kamil Arslan ve Iğdır İcra Müdürlüğünde Esma Betül Avcı’yı da ziyaret ederek kurumsal işbirliğine ilişkin görüşmelerde bulundu.

Resmi ilan ve reklam yayınlama hakkını haiz gazeteleri de Şube personeli Mehmet Taşçı ile ziyaret eden BİK Şube Müdürü Şahin, teknik ve mevzuat konularında gazeteleri bilgilendirerek, yapılması gereken ve yapılabilecek çalışmalara ilişkin fikir alışverişinde bulundu.

BİK Şube Müdürü Tahsin Şahin ziyaret kapsamında, Iğdır Gazeteciler Cemiyeti tarafından Avrupa Birliği Projesi kapsamında gerçekleştirilen ve Çorum Gazeteciler Cemiyeti Başkanı ve BİK Yönetim Kurulu üyesi Şevket Erzen’in de iştirak ettiği ‘Medya Çalıştayı’na da katıldı.

Bu gönderiyi paylaş