BİK Kastamonu Şubesinden Valilik ziyareti
Kastamonu’da Temmuz ayı itibarıyla faaliyetine yeniden başlayan Basın İlan Kurumu Kastamonu Şubesi’nin çalışmaları hakkında Kastamonu Valisi Avni Çakır’a bilgi verildi.
Bir süre önce Valiler Kararnamesi ile Kastamonu Valiliği görevine atanan Çakır’ı makamında ziyaret eden, BİK Kastamonu Temsilcisi Fatih Rençber, Kurumumuzun ildeki faaliyetleri hakkında bilgilendirme yaptı.
1 Temmuz’dan itibaren faaliyetine başlayan Kurum şubesinin gazetelerin ilan ve reklamlarını artırmaya yönelik bir takım faaliyetler içerisinde olduğunu belirten Rençber, Vali Çakır’a BİK yayınlarından Basın Penceresi’nden Harb-i Umumi ve Çanakkale kitabını hediye etti.