BİK Kocaeli Şubesi’nden yerel gazetelere ziyaret

BİK Kocaeli Şubesi’nden yerel gazetelere ziyaret

Basın İlan Kurumu (BİK) Kocaeli Şube Müdürü Salih Yalçıntaş, Kocaeli ilinde yayın yapan gazeteleri ziyaret etti.

Eklenme: 20 Ekim 2020 - 07:02 / Son Güncelleme: 20 Ekim 2020 - 7:02

Basın İlan Kurumu Kocaeli Şube Müdürü Salih Yalçıntaş, Kocaeli’de yayın yapan gazeteleri ziyaret etti.

Özgür Kocaeli Gazetesi ve Bizim Yaka Gazetesi ziyareti

BİK Kocaeli Şube Müdürü Salih Yalçıntaş, Özgür Kocaeli Gazetesi ile aynı grup içinde yer alan Bizim Yaka Gazetesi’ni ziyaret etti. Ziyarette, İmtiyaz Sahibi Recep Haldız, Genel Yayın Yönetmeni Adem Turgut, Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Cemalettin Öztürk ve Muhasebe Müdürü Levent Kadıoğlu göreve yeni atanan Yalçıntaş’a hayırlı olsun dileklerini ilettiler. Yalçıntaş’ta iyi dilek ve temenniler için teşekkür etti.

Özgür Kocaeli ve Bizim Yaka Gazetesi’ne yayın hayatında başarılar dileyen Yalçıntaş, karşılıklı görüş alışverişinde bulundu, kurumun çalışmaları ve yeni hedefler hakkında çeşitli bilgiler aktardı.

Demokrat Kocaeli Gazetesi ziyareti

Yerel gazete ziyaretleri kapsamında Demokrat Kocaeli Gazetesi’ni ziyaret eden Yalçıntaş’a gazetenin Genel Yayın Yönetmeni Mevlüt Soysal ve Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Mehmet Özmen, göreve yeni atanması dolayısıyla başarılar diledi. Ziyarette, Basın İlan Kurumu’nun yeni çalışmalarından bahseden Yalçıntaş’ta, iyi dilekleri ve misafirperverlikleri için Soysal ve Özmen’e teşekkür ederek Demokrat Kocaeli Gazetesi’ne yayın hayatında başarılar diledi.

BİK’ten yerel gazetelere kitap seti

Ziyarette Yalçıntaş, Soysal’a Basın İlan Kurumu tarafından bastırılan ‘’Söyleyebilmek, Okuyabilmek, Yazabilmek, Türkçede Karşıt Benzer Anlamlı Kelimeler, Türkçede Benzer Anlamlı Kelimeler, Türkçenin Fiiller Sözlüğü, Türkçede Öbek İsimler Sözlüğü, Türkçenin İsimler Sözlüğü’’ isimli kitap setini takdim etti.

Gazetecilik mesleğinin yanı sıra yazar olan Soysal da “Tek Tanığım Gökyüzü” adlı kitabını Yalçıntaş’a hediye etti.

Bu gönderiyi paylaş