BİK Konya Şube Müdürlüğünden Afyonkarahisar ziyareti

BİK Konya Şube Müdürlüğünden Afyonkarahisar ziyareti

Basın İlan Kurumu Konya Şube Müdürlüğüne bağlı olarak hizmet verilen Afyonkarahisar’da, resmi ilan ve reklam yayınlama hakkını haiz gazetelere ve resmi kurum yöneticilerine yönelik ziyaretler gerçekleştirildi.

Eklenme: 26 Mayıs 2021 - 16:19 / Son Güncelleme: 26 Mayıs 2021 - 16:19

Basın İlan Kurumu Konya Şube Müdürü Ali Aktaş, Afyonkarahisar programı kapsamında Afyonkarahisar Valisi Gökmen Çiçek’i ve Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’i makamlarında ziyaret etti.

Kurumlar arası işbirlikleri hakkında görüş alışverişlerinin yapıldığı ziyaretler sonunda Basın İlan Kurumu Yayınlarının takdimi gerçekleşti.

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Afyonkarahisar Bölge Müdürü Şerife Münire Burcu’nun ziyaretiyle devam eden program sonrasında Afyonkarahisar il ve İlçelerinde resmi ilan alma hakkına sahip gazete temsilcilerine yönelik bilgilendirme toplantısı gerçekleştirildi. Kurum mevzuatı ve çalışmaları hakkında bilgi verilen toplantıda gazeteler, Basın İlan Kurumu bünyesinde düzenlenen eğitimlerden ve organize edilen toplantıdan duydukları memnuniyeti dile getirdi.

Bu gönderiyi paylaş