BİK Manisa Şube Müdürlüğünden ziyaretler

BİK Manisa Şube Müdürlüğünden ziyaretler

Basın İlan Kurumu (BİK) Manisa Şube Müdürü İdris Cirit, Manisa’nın ilçelerinde yayın yapan resmi ilan ve reklam yayınlama hakkını haiz gazeteler ile kamu kurumlarına ziyaretlerde bulundu.

Eklenme: 13 Ekim 2021 - 14:31

Şube müdürü Cirit’e ziyaretler esnasında şube personelleri Tarık İlhan ve Ahmet Sönmez eşlik etti.

Ziyaretlerde, kurum faaliyetleri ve mevzuatı hakkında detaylı bilgilendirmelerde bulunuldu. Kurumlar arası çalışmalar ve işbirliklerine dair görüş alışverişlerinin yanı sıra yerel basının gelişimi, dijital dönüşümü hakkında istişareler yapıldı.

BİK Manisa Şube Müdürü İdris Cirit ve çalışma arkadaşları, Akhisar Altıeylül, Alaşehir 5 Eylül, Halıkent Müstakil Bölge, Gördes Müstakil Bölge, Gelişen Yeni Kırkağaç, Kırkağaç Kırkhaber, Kula Haber, Salihli Sektör, Sarıgöl Gündem, Saruhanlı Kardelen, Soma Kurtuluş, Turgutlu Manşet ve Yankı gazetelerinin yönetim yerlerini ziyaret etti.

Ayrıca Akhisar, Turgutlu, Salihli, Saruhanlı, Alaşehir, Sarıgöl, Kırkağaç, Soma, Kula, Demirci, Gördes ilçelerinin kaymakamları, belediye başkanları ve idarecileri de ziyaret edilerek, kurumsal işbirliğinin artırılması noktasında yapılabilecek ortak çalışmalar değerlendirildi.

Bu gönderiyi paylaş