BİK Manisa Şube Müdürlüğünden Ziyaretler

BİK Manisa Şube Müdürlüğünden Ziyaretler

Basın İlan Kurumu (BİK) Manisa Şube Müdürülüğü görevine atanan İdris Cirit, kurum faaliyetleri ve çalışmaları hakkında bilgi vermek üzere bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.

Eklenme: 20 Ağustos 2021 - 16:45 / Son Güncelleme: 20 Ağustos 2021 - 17:03

Basın İlan Kurumu Manisa Şube Müdürü olarak görevlendirilen İdris Cirit, kamu kurumu yöneticilerini ziyaret ederek kurumun faaliyetleri hakkında bilgilendirmede bulundu.

Bu kapsamda ilk olarak Manisa Valisi Yaşar Karadeniz’i makamında ziyaret eden Cirit, Şube Müdürlüğü olarak hedefleri ve kurumlar arası yapılabilecek iş birliği projelerine yönelik bilgi verdi. Yerel basının önemine ilişkin açıklamalarda bulunan Vali Karadeniz, yerel basının gelişmesi ve dijital çağın tüm imkanlarından yararlanabilmesi adına gerekli tüm desteği vereceğini belirterek ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Ziyaretin akabinde Manisa Cumhuriyet Başsavcısı Ali Ulvi Yılmaz ile görüşen Cirit, kurumun çalışmaları hakkında bilgi vererek desteklerini talep edebileceğini belirtti. Yerel basının demokrasinin temel taşı olduğunu ifade eden Cumhuriyet Başsavcısı Yılmaz, Türk Basınına desteğe her zaman hazır olduklarını belirtti.

Görüşmelerin sonunda İdris Cirit tarafından, Kurumumuz yayınlarından çıkan yeni prestij eser “Basının Gözünden Ayasofya” kitabı takdim edildi.

Bu gönderiyi paylaş