Bingöl Belediye Başkanına Ziyaret

Bingöl Belediye Başkanına Ziyaret

Basın İlan Kurumu Diyarbakır Şube Müdürü Osman Başeğmez, Bingöl Belediye Başkanı Erdal Arıkan’ı makamında ziyaret ederek, 1 Ekim 2020 tarihinden itibaren Bingöl’de yürüttükleri çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Eklenme: 29 Ocak 2021 - 12:06 / Son Güncelleme: 29 Ocak 2021 - 12:10

Basın İlan Kurumu Diyarbakır Şube Müdürü Osman Başeğmez, sorumluluk alanındaki Bingöl’de gazetelerin sahip ve yöneticileriyle bir araya geldi. 1 Ekim 2020 tarihinde Basın İlan Kurumu’nun hizmet alanına giren Bingöl’de faaliyetlerin sorunsuz sürdüğünü ifade eden Başeğmez, özellikle ilanların haberleştirilmesi uygulamasına destek veren gazete sahip ve yöneticilerine teşekkür etti.

Bingöl Belediye Başkanı Erdal Arıkan’ı ziyaret eden Şube Müdürü Başeğmez, ildeki kamu kurum ve kuruluşlarının her türlü ilan ve reklamının Basın İlan Kurumu aracılığıyla yayınlatılması uygulamasına geçildiğini hatırlattı.

Bingöl Belediye Başkanı Erdal Arıkan ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, “Basın İlan Kurumu’nun şehrimizde hizmet vermeye başlamasından memnuniyet duyuyoruz. Bu süreçte gazetelerimiz güçlerini birleştirerek, şehrimize değer katacak daha güzel yayınlar yapmaya başladığını görmek bizleri de mutlu ediyor. İlimizin gelişimine katkı sunacak her türlü çalışmaya destek olmaya hazırız” dedi.

Bingöl’de sorunsuz bir süreç yaşadıklarını belirten Başeğmez ise “Başta Bingöl Belediyemiz olmak üzere ilimizdeki tüm kamu kurum ve kuruluşlarının İlan Bilgi Sistemini (İLANBİS) kullanabilmeleri için şifrelendirdik. Geldiğimiz noktada tüm kamu kurum ve kuruluşlarımız ilanlarını sistemimize sorunsuz yüklemektedir” diyerek, Valilik sorumluluk alanından, Kurum sorumluluk alanına geçiş sürecinde katkılarından dolayı Bingöl Belediye Başkanlığına teşekkür etti.

Başeğmez, Başkan Arıkan’a ziyaretinin anısına Basın İlan Kurumu Yayınları’nı hediye etti.

Bu gönderiyi paylaş