Çorum Şube Müdürlüğünden resmi kurum yöneticilerine yönelik ziyaretler

Çorum Şube Müdürlüğünden resmi kurum yöneticilerine yönelik ziyaretler

Basın İlan Kurumu (BİK) Çorum Şube Müdürü Abdullah Güler, kurum faaliyetleri ve çalışmaları hakkında bilgi vermek üzere bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.

Eklenme: 18 Haziran 2021 - 12:10 / Son Güncelleme: 18 Haziran 2021 - 12:10

Basın İlan Kurumu Çorum Şube Müdürlüğü tarafından ildeki resmi kurum yöneticilerine yönelik bilgilendirme amaçlı ziyaretler gerçekleştirildi. Bu kapsamda Basın İlan Kurumu Çorum Şube Müdürü Abdullah Güler, Çorum Cumhuriyet Başsavcısı Ahmet Fatih Ağca, Çorum İl Emniyet Müdürü Mehmet Gülser, Çorum Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürü Ömer Tök ve Çorum İl Göç İdaresi Müdürü Seçkin Yılmaz’ı makamlarında ziyaret etti.

Ziyaretlerde BİK Çorum Şube Müdürü Abdullah Güler, Kurum faaliyetleri, ilgili mevzuat ve Basın İlan Kurumu Resmi İlan Portalı ilan.gov.tr hakkında bilgilendirmelerde bulundu. Pandemi döneminde Basın İlan Kurumunun almış olduğu erken dönem tedbirlerinin Türk Basını için önemine yönelik bilgilendirmelerde de bulunan Güler, Çorum ili ve ilçelerindeki gazeteler için kurumlar arası işbirliğiyle oluşturulabilecek projelere yönelik istişarelerde bulundu.

Kurum yöneticilerinin, Basın İlan Kurumunun ilde ve ülke genelinde yürüttükleri faaliyetlerden duydukaları memnuniyeti dile getirdiği ziyaretler karşılıklı hediye takdimleri ile son buldu.

Bu gönderiyi paylaş