‘Devlet Teşvikleri Tanıtım Günleri’ Konya’da gerçekleştirildi

‘Devlet Teşvikleri Tanıtım Günleri’ Konya’da gerçekleştirildi

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı tarafından 12 ilde gençlere yönelik düzenlenen, “Devlet Teşvikleri Tanıtım Günleri”, Konya’da tamamlandı.

Eklenme: 28 Mart 2022 - 11:36

Gençleri kamu kurumlarıyla bir araya getirmek amacıyla ilki 9-12 Aralık’ta Ankara’da yapılan “Devlet Teşvikleri Tanıtım Günleri”, ilgi üzerine “Geleceğin Burada, Devletin Senin Yanında” sloganıyla 12 ilde organize edildi.

Ankara’dan sonra Gaziantep’te gerçekleştirilen etkinliğin Konya’da düzenlenen üçüncü ayağına gençler yoğun ilgi gösterdi.

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı koordinasyonunda, Devlet Teşvikleri Tanıtım Günleri ile hedefini seçmek, kariyerini planlamak veya girişimci olmak isteyen üniversite öğrencileriyle onlara hibe ve destek sağlayan kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcilerini bir araya getiren organizasyonda, bakanlıklar, Cumhurbaşkanlığı ofisleri ile Cumhurbaşkanlığına bağlı kuruluşlar yer aldı.

Organizasyonda Basın İlan Kurumu standına ilgi

Basın İlan Kurumu da etkinlikte hazırladığı stant ile gençlerle buluştu.

İletişim Başkan Yardımcısı Evren Başar ve Halkla İlişkiler Daire Başkanı Durmuş Ersoy’un da ziyaret ettiği Basın İlan Kurumu standına gençler yoğun ilgi gösterdi.

BİK Gaziantep Şube Müdürü Haşim Poyraz- İletişim Başkanlığı Halkla İlişkiler Daire Başkanı Durmuş Ersoy- İletişim Başkan Yardımcısı Evren Başar – BİK Konya Şube Müdürü Ali Aktaş – BİK Bursa Şube Müdürü Ebubekir Günel

BİK Konya Şube Müdürü Ali Aktaş, Gaziantep Şube Müdürü Haşim Poyraz, Bursa Şube Müdürü Ebubekir Günel ve kurum çalışanları tarafından standı ziyaret edenlere Basın İlan Kurumu faaliyetleri hakkında bilgi verildi.

Organizasyon, Konya’dan sonra, Antalya, Adana, Kayseri, Malatya, Samsun, Diyarbakır, Van, İzmir, İstanbul ve Eskişehir’de devam edecek.

Bu gönderiyi paylaş