Giresun’da bilgilendirme toplantısı yapıldı

Giresun’da bilgilendirme toplantısı yapıldı

Basın İlan Kurumu Ordu Şube Müdürlüğü tarafından Giresun’da resmi ilan ve reklam yayınlayan gazete temsilcilerine yönelik bilgilendirme toplantısı gerçekleştirildi.

Eklenme: 12 Ağustos 2020 - 12:46 / Son Güncelleme: 12 Ağustos 2020 - 12:46

Basın İlan Kurumu Ordu Şube Müdürü Engin Kaşdaş, 1 Haziran 2020 tarihli Yönetim Kurulu Kararı ile şube kurulması ve Ordu Şubesine bağlanması kararlaştırılan Giresun’da bir dizi görüşme gerçekleştirdi.

Ordu Şube personeli Enver Ferhatoğlu ile birlikte ilk olarak Giresun Valisi Enver Ünlü’yü ziyaret eden Kaşdaş, yeni görevinden ötürü Vali Ünlü’ye hayırlı olsun dileğinde bulunurken Kurum faaliyetleri hakkında bilgi paylaşımında bulundu. Giresun Valisi Ünlü de,  ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek yerel basında standartların yükseltilmesinin önemine vurgu yaptı.

Ziyaretin ardından Valilik toplantı salonunda Şube Müdürü Engin Kaşdaş,  il merkezi ve ilçelerde yer alan resmi ilan ve reklam yayınlama hakkını haiz gazetelerin temsilcileri ile toplantı gerçekleştirdi. Giresun Valiliği Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Ömer Tekin’inde katıldığı toplantıda gazete temsilcilerine genel ve teknik bilgiler verildi.

Toplantının ardından Giresun İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Hüseyin Taşkın ile de bir araya gelinerek sürece ilişkin istişarelerde bulunuldu.

 

 

 

Bu gönderiyi paylaş