İpekyolu Kaymakamı Aydın’a hayırlı olsun ziyareti
Basın İlan Kurumu (BİK) Van Şube Müdürü Mevlüt Uluçamlıbel, İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili İhsan Emre Aydın’ı makamında ziyaret etti.
Bir süre önce Van’da göreve başlayan Kaymakam İhsan Emre Aydın’a ‘hayırlı olsun’ dileklerini ileten BİK Şube Müdürü Mevlüt Uluçamlıbel, kurumun faaliyetleri hakkında bilgiler verdi.
Karşılıklı görüş alışverişinde bulunulan ziyarette, Uluçamlıbel Kaymakam Aydın’a BİK Yayınları’ndan çıkan ‘Basının Gözünden Ayasofya’ kitabını hediye etti.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Aydın, BİK Şube Müdürü Uluçamlıbel’e çalışmalarında başarı ve kolaylıklar diledi.