Karabük’te bilgilendirme toplantısı yapıldı

Karabük’te bilgilendirme toplantısı yapıldı

Basın İlan Kurumu Ankara Şube Müdürlüğü tarafından Karabük ilinde resmi ilan ve reklam yayınlayan yerel gazetelere yönelik bilgilendirme toplantısı yapıldı.

Eklenme: 22 Temmuz 2020 - 14:48

Karabük Valiliği Toplantı salonunda gerçekleşen toplantıya, Basın İlan Kurumu Ankara Şube Müdürü Murat Yürekli, Müdür yardımcısı Ökkeş Buğra Atılgan, Karabük Valiliği Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Bilal Yatmaz, Karabük merkez, Safranbolu ve Yenice ilçelerinde resmi ilan ve reklam yayınlayan gazetelerin imtiyaz sahipleri katıldı.

Toplantıda konuşan Ankara Şube Müdürü Murat Yürekli, Genel Müdürlüğün kararıyla kısa süre sonra 81 ilde yayın yapan gazetelerin Basın İlan Kurumu uhdesine dahil olacağını belirterek,”Karabük’deki gazetelerimiz  kısa süre sonra Kurumumuz sorumluluk alanına dahil olacaktır. Bu nedenle özellikle gazetelerimizin önümüzdeki süreçte, sorunlarını çözmek,  reklam ve ilan gelirlerini artırmaya yönelik bir takım çalışmalarımız olacaktır. Genel Müdürlüğümüzce gazetelerimize yönelik bir takım müspet çalışmalara imza atıldı.  Özellikle Karabük’teki gazetelerimizin uyum sürecine hızlı bir şekilde adaptasyon sağlaması için Ankara Şube Müdürlüğü olarak elimizden geleni yapacağız” dedi.

Toplantıda daha sonra gazetelerin imtiyaz sahiplerine süreç ile ilgili detaylı bilgiler verildi.

VALİ GÜREL’E ZİYARET

Karabük ve ilçelerinde resmi ilan  ve reklam yayınlayan gazetelerin imtiyaz sahiplerine yönelik gerçekleşen bilgilendirme toplantısından önce ise, Karabük Valisi Fuat Gürel’i ziyaret eden Basın İlan Kurumu Ankara Müdürü Murat Yürekli ve Ökkeş Buğra Atılgan, süreç ile ilgili bilgiler verdi.

 

Bu gönderiyi paylaş