Ordu BİK’ten OTSO ve SGK ziyareti

Ordu BİK’ten OTSO ve SGK ziyareti

Basın İlan Kurumu Ordu Şube Müdürü Engin Kaşdaş Ordu Ticaret ve Sanayi Odası ile Ordu Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğünü ziyaret etti.

Eklenme: 19 Kasım 2020 - 12:54 / Son Güncelleme: 19 Kasım 2020 - 12:54

Şube personeli İbrahim Ortatepe ile birlikte ilk olarak Ordu Ticaret ve Sanayi Odasını ziyaret eden Ordu Şube Müdürü Engin Kaşdaş, Yönetim Kurulu Başkanı Servet Şahin ve yönetim kurulu üyeleri tarafından ağırlandı.

OTSO’nun bir süre Basın İlan Kurumu Ordu Şube Müdürlüğüne ev sahipliği yapmasından ötürü Şahin ve yönetim kuruluna teşekkür eden Kaşdaş ziyaret anısına Basın İlan Kurumu Genel Müdürü Rıdvan Duran’ın talimatıyla bastırılan Dr. Mehmet Gedizli’ye ait ‘’Söyleyebilmek, Okuyabilmek, Yazabilmek, Türkçede Karşıt Benzer Anlamlı Kelimeler, Türkçede Benzer Anlamlı Kelimeler, Türkçenin Fiiller Sözlüğü, Türkçede Öbek İsimler Sözlüğü, Türkçenin İsimler Sözlüğü’’ kitap setini Şahin’e takdim etti. Basın İlan Kurumu’nun Ordu’da bulunmasından büyük memnuniyet duyduklarını belirten OTSO Başkanı Şahin, ziyaretten ötürü Kaşdaş’a teşekkür etti.

SGK Ordu İl Müdürü Mehmet Yaşar Günay (sol)

Daha sonra Ordu Sosyal Güvenlik Kurumu’nu ziyaret eden BİK Şube Müdürü Kaşdaş, İl Müdürü Mehmet Yaşar Günay ile makamında bir araya geldi. Ziyarette Basın İlan Kurumu Ordu Şube Müdürlüğü çalışmaları, yerel basın ve kurumlar arası işbirliği konuları istişare edildi.

Bu gönderiyi paylaş