Osman Başeğmez’den Vali Pehlivan’a ziyaret

Osman Başeğmez’den Vali Pehlivan’a ziyaret

Şırnak Valisi Ali Hamza Pehlivan Basın İlan Kurum Diyarbakır Müdürü Osman Başeğmez’i makamında kabul etti. Basın İlan Kurum Diyarbakır Müdürlüğü olarak aralarında Şırnak’ın da bulunduğu, Batman, Mardin, Siirt Muş ve Bingöl’de hizmet verdiklerini hatırlatan Başeğmez, faaliyetlerinde kendilerine her türlü desteği veren Vali Pehlivan’a teşekkür etti.

Eklenme: 21 Şubat 2022 - 14:44

Basın İlan Kurumu Diyarbakır Müdürü Osman Başeğmez, hizmet verdikleri illere ziyaretlerini sürdürüyor. Son olarak Şırnak’ta bir dizi temaslarda bulunan Başeğmez Vali Ali Hamza Pehlivan ile görüştü.

Kasım 2020 itibarıyla Şırnak iline de hizmet vermeye başladıklarını hatırlatan Başeğmez, “Şırnak İlimizin hizmet alanımıza bağlanması sürecinde Sayın Valimizin çok büyük desteklerini gördük. Valimizin desteği sayesinde Şırnak İlimizdeki bütün kamu kurum ve kuruluşlarının her türlü resmi ilanlarını İLANBİS sistemimiz üzerinden sorunsuz almayı başardık. Bu değişimde uyum sürecinin en kısa sürdüğü ilimiz Şırnak oldu.”dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Şırnak Valisi Ali Hamza Pehlivan da, Şırnak yaşanan güzelliklerin, sosyal, kültürel ve sportif faaliyetler ile kamusal hizmetlerin kamuoyuna duyurulmasında basının önemine işaret etti.

Ziyarette günün anısına Basın İlan Kurumu tarafından hazırlanan Hatay Devleti Resmi Gazetesi Kitabı Vali Pehlivan’a hediye edildi. Vali Pehlivan’da Başeğmez’e Şırnak ile ilgili çeşitli kitaplar hediye etti.

Bu gönderiyi paylaş