Samsun BİK Şubesinden Amasya Valisi Masatlı’ya ziyaret

Samsun BİK Şubesinden Amasya Valisi Masatlı’ya ziyaret

Basın İlan Kurumu Samsun Şube Müdürü Mustafa Bayraktar, Amasya Valisi Mustafa Masatlı’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ziyarette Basın İlan Kurumu Samsun Şube Müdürlüğü’ne bağlanacak olan Amasya Şubesi için yapılan çalışmalar hakkında görüş alış verişinde bulunuldu.

Eklenme: 8 Temmuz 2020 - 10:13 / Son Güncelleme: 8 Temmuz 2020 - 10:13

Şubat ayında yapılan Genel Kurul kararıyla Basın İlan Kurumu Samsun Şube Müdürlüğü’ne bağlanması kararı alınan Amasya şubesi için, Samsun Şube Müdürü Mustafa Bayraktar, Amasya Valisi Mustafa Masatlı’nın yanı sıra Amasya Belediye Başkan Vekili Hasan Şahin, Amasya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Süleyman Elmacı, Amasya Cumhuriyet Başsavcısı Erol Çelik ve Amasya İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Erdin Acar’ı ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Ayrıca Bayraktar görüşmelerde resmi ilan ve reklam yayını ile alakalı çeşitli kurum ve kuruluşların Kurumumuz mevzuatı ve bu mevzuatın uygulanmasında karşılaşılabilecek sorunların minimum seviyeye indirilip giderilmesi için yapılması gerekenler hakkında istişarelerde bulundu.

Bu gönderiyi paylaş