Samsun Şube Müdürlüğünden, Sinop Valisi Erol Karaömeroğlu’na hayırlı olsun ziyareti
Basın İlan Kurumu Samsun Şube Müdürü Mustafa Bayraktar, Sinop Valisi Erol Karaömeroğlu’na hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Görüşmede Basın İlan Kurumu Samsun Şube Müdürlüğü’ne bağlanacak olan Sinop Şubesi için yapılan çalışmalar görüşüldü.
Geçtiğimiz Şubat ayındaki Genel Kurul kararıyla Basın İlan Kurumu Samsun Şube Müdürlüğü’ne bağlanması kararı alınan Sinop şubesi için, Samsun Şube Müdürü Mustafa Bayraktar, Sinop’ta Vali Erol Karaömeroğlu, Belediye Başkanı Barış Ayhan ve Cumhuriyet Başsavcı Duygu Bayar Öksüz’ü makamlarında ziyaret etti.
Bayraktar görüşmelerde resmi ilan ve reklam yayını ile alakalı çeşitli kurum ve kuruluşların Kurumumuz mevzuatı ve bu mevzuatın uygulanmasında karşılaşılabilecek sorunların minimum seviyeye indirilip giderilmesi için yapılması gerekenler hakkında istişarelerde bulundu.