Tekirdağ yerel basınından TBMM Başkanına ziyaret

Tekirdağ yerel basınından TBMM Başkanına ziyaret

Tekirdağ İl merkezindeki yerel gazete sahip ve temsilcileri Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Prof. Dr. Mustafa Şentop’u Ankara’daki makamında ziyaret etti.

Eklenme: 3 Mart 2020 - 08:02 / Son Güncelleme: 3 Mart 2020 - 8:02

Basın İlan Kurumu Tekirdağ Şube Müdürümüz Sabri Karakaya’nın da eşlik ettiği ziyarete Haber Trak Gazetesi Sahibi Cenap Kürümoğlu, Avrupa ve Trakya Gazeteleri Sahibi ve Trakya Gazeteciler Birliği Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Naci Akyazı ile Tekirdağ Şafak Gazetesi Yazıişleri Müdürü Rıza Erenler katıldı.

Ziyarette, Tekirdağ’da toplam sayısı 13’e ulaşan Organize Sanayi Bölgeleri başta olmak üzere büyük ölçekli kuruluşların aracılık ilanlarının Basın İlan Kurumu aracılığıyla dağıtılması ve hemen hemen tüm ülke genelinde yayınlanan “Resmi İlan” ve “İşyerlerine Gazete Alımı” genelgelerinin Tekirdağ Valiliği’nce de hayata geçirilmesi konusunda bilgi aktarıldı.

Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Prof. Dr. Mustafa Şentop da ziyaretten ve bilgilendirmeden son derece memnun kaldığını belirterek, kendisine aktarılan hususların takipçisi olacağını ifade etti. Şentop, “Tekirdağ’ın sorunlarıyla yakından ilgileniyorum. Bize aktarılan her konunun takipçisi oluyorum. Tekirdağ’ın yerel basını bizim için çok değerlidir. Oradan yansıyan sorunları da çözüme kavuşturmak için çaba sarf ediyoruz. Sizlerin aracılığıyla tüm Tekirdağ halkına selam ve saygılarımı sunuyorum” dedi.

Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Prof. Dr. Mustafa Şentop’u ziyaret öncesinde AK Parti Tekirdağ Milletvekili Mustafa Yel, ziyaret çıkışında ise AK Parti Tekirdağ Milletvekili Çiğdem Koncagül ile de görüşen heyet, Ankara’dan umutlu haberlerle döndü.

Bu gönderiyi paylaş