Van Şube Müdürlüğünden Yüksekova ziyareti
Basın İlan Kurumu (BİK) Çorum Şube Müdürü Mevlüt Uluçamlıbel ve Şube çalışanı Abdulsamet Çetin, kurum faaliyetleri ve çalışmaları hakkında bilgi vermek üzere Hakkari ili Yüksekova ilçesinde bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.
Ziyaretler kapsamında Yüksekova Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Osman Doğramacı’ıyı ziyaret eden Van Şube Müdürü Mevlüt Uluçamlıbel, Kaymakam Doğramacı’ya Basın İlan Kurumu faaliyetleri hakkında bilgi verdi.
Program dahilinde Yüksekova İlçe Milli Eğitim Müdürü Servet Canlı ve İlçe İcra Müdürlüğü yetkilileriyle de görüşen Uluçamlıbel ardında ilçede günlük olarak yayınlanan Yüksekova Halkın Sesi Gazetesi sahibi Ali Yiğit ve gazete çalışanlarıyla kurum çalışmaları ile ilgili görüşme gerçekleştirdi.