Yalova’da bilgilendirme toplantısı yapıldı

Yalova’da bilgilendirme toplantısı yapıldı

Basın İlan Kurumu Bursa Şube Müdürlüğü tarafından Yalova ilinde resmi ilan ve reklam yayınlayan gazetelere yönelik bilgilendirme toplantısı yapıldı.

Eklenme: 28 Temmuz 2020 - 08:37 / Son Güncelleme: 28 Temmuz 2020 - 8:37

Basın İlan Kurumu Yönetim Kurulunun 16 Haziran 2020 tarihli toplantısında 25 – 27 Şubat 2020 tarihli Genel Kurul Kararı göz önünde bulundurularak Yalova ilinde Kurum Şubesi açılması ve bu şubenin Basın İlan Kurumu Yönetmeliğinin 47. Maddesinin ikinci fıkrası uyarınca Bursa Şubesine bağlanması kararına istinaden Yalova ilinde bulunan resmi ilan ve reklam müşterilerine 24 Temmuz 2020 Cuma günü eğitim verildi.

Atatürk Bahçe Kültürleri Merkez Araştırma Enstitüsünde düzenlenen bilgilendirme toplantısına Basın İlan Kurumu Bursa Şube Müdürü Ebubekir GÜNEL, Yalova Valiliği Basın Halkla İlişkiler Müdür Vekili Mehmet ALTUN, Basın İlan Kurumu Bursa Şube çalışanı Erkan GÜNAY ve Yalova’da resmi ilan ve reklam yayınlayan gazetece temsilcileri katıldı. Bilgilendirme toplantısın da katılımcılara Basın İlan Kurumu faaliyetleri ve İLANBİS hakkında uygulamalı olarak bilgi verildi.

 

Bu gönderiyi paylaş