‘Yeni Medya Okulu Projesi’ Protokolü İmzalandı

‘Yeni Medya Okulu Projesi’ Protokolü İmzalandı

Basın İlan Kurumu İnsan Kaynakları Müdürlüğü tarafından hazırlanan ve Ankara’daki yerel ve ulusal medya sektörünü kapsayan ‘Yeni Medya Okulu Projesi’ Ankara Kalkınma Ajansı tarafından destek kapsamına alındı.

Eklenme: 5 Ekim 2021 - 15:36

Basın İlan Kurumu Ankara Şube Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilecek olan Yeni Medya Okulu projesinin protokolü, Ankara Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Dr. Cahit Çelik ve Basın İlan Kurumu Ankara Şube Müdürü Murat Yürekli tarafından imzalandı.

İmza töreninde konuşan Ankara Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Dr. Cahit Çelik, özellikle Ankara Kalkınma Ajansı’nın sağladığı Teknik Desteklerin temel amacının, sektörlerin gelişimine katkı sunmak olduğunu belirterek, ”Ankara’da faaliyet gösteren medya sektörünün desteklenmesi hedefinde olan Basın İlan Kurumu Ankara Şube Müdürlüğü tarafından sunulan projeye ajans olarak katkı sağlıyoruz.” ifadesini kullandı.

Basın İlan Kurumu Ankara Şube Müdürü Murat Yürekli ise özellikle Yeni Medya sürecinde gazetelerin sürekli kendini yenilemesi gerektiğini belirterek ”Dijital dönüşüm sürecinde, Basın İlan Kurumu medya sektörünün gelişmesi adına önemli çalışmalara imza attı. Bu proje kapsamında Ankara’da bulunan medya sektörü çalışanlarımıza medya ve iletişim alanında uzman kişiler tarafından eğitim verilecek” dedi.

Yapılan konuşmaların ardından Ankara Kalkınma Ajansı ve Basın İlan Kurumu Ankara Şube Müdürlüğü arasında protokol imzalandı.

Bu gönderiyi paylaş