Basın İlan Kurumu Genel Müdürü Rıdvan Duran Denizli’de ziyaretlerde bulundu

Basın İlan Kurumu Genel Müdürü Rıdvan Duran Denizli’de ziyaretlerde bulundu

Basın İlan Kurumu Genel Müdürü Rıdvan Duran, Denizli ve Uşak illerindeki yerel basın temsilcilerini bir araya getiren “Kurumsal İletişim Uygulamaları ve Yönetimi” eğitim programı kapsamında bölgede bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.

Eklenme: 13 Temmuz 2021 - 20:38 / Son Güncelleme: 13 Temmuz 2021 - 20:38

Basın İlan Kurumu Genel Müdürü Rıdvan Duran, “Kurumsal İletişim Uygulamaları ve Yönetimi” eğitim programı öncesinde Denizli Valisi Ali Fuat Atik’i ziyaret etti.

Genel Müdür Duran, Basın İlan Kurumunun yerel basının güçlendirilmesi ile ilgili olarak yaptığı çalışmaları ve kurumun gelecek projeksiyonu hakkındaki bilgileri Vali Atik’le paylaştı. BİK’in Türkiye’nin tamamında şubeleşmesini tamamladığını vurgulayan Duran, eğitim programlarının hız kesmeden devam edeceğini belirtti.

Yerel basının önemine ilişkin açıklamalarda bulunan Vali Atik ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan (sağ)

Valilikteki görüşme sonrasında Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’la bir araya gelen Genel Müdür Rıdvan Duran, yerel basına desteklerinden ötürü Başkan Zolan’a teşekkür ederken, yerel yönetimler ile yerel basının iş birliğinin önemine yönelik açıklamalarda bulundu.

Yerel basının demokrasinin olmazsa olmazlarından olduğunu belirten Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, belediyecilik hizmetlerinin halka duyurulması noktasında çok mühim bir görevi yerine getiren yerel basın kuruluşlarının destekçisi olmaya devam edeceklerini ifade ederek, Basın İlan Kurumu ile uyumlu çalışmalarının artarak devam edeceğini dile getirdi.

Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki (sağ)

Pamukkale ilçesinde ziyaretlerine devam eden Genel Müdür Duran, Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki ile görüştü.

Genel Müdür Duran, yerel basına desteklerinden dolayı Başkan Örki’ye teşekkürlerini sunarken Başkan Örki de Basın İlan Kurumunun Denizli’de gerçekleştirdiği eğitimin basına önemli katkısı olacağını ifade ederek, belediye olarak desteğe her zaman hazır olduklarını söyledi.

Gerçekleşen görüşmelerde BİK Genel Müdürü Rıdvan Duran, Basın İlan Kurumu Yayınlarından çıkan yeni prestij eser ‘Basının Gözünden Ayasofya’ kitabını takdim etti.

BİK Genel Müdürü Rıdvan Duran’a görüşmelerde BİK İnsan Kaynakları Müdürü Engin Öztürk, Hukuk Müşaviri Bilal Kılınç ve Denizli Şube Müdürü İdris Cirit eşlik etti.

Genel Müdür Rıdvan Duran 14 Temmuz Çarşamba günü düzenlenecek törenle “Kurumsal İletişim Uygulamaları ve Yönetimi” eğitim programı katılımcılarına sertifikalarını verecek.

Bu gönderiyi paylaş