‘Yaşayan Basın’ gazeteci yazar Aydın Ünal’ı sizlerle buluşturuyor

‘Yaşayan Basın’ gazeteci yazar Aydın Ünal’ı sizlerle buluşturuyor

Ekim 2016’da başlattığımız ve yoğun ilgi gören “Yaşayan Basın” etkinliğimiz kapsamında, Genel Müdür Yardımcımız Mustafa CANBEY’in takdimleri ve Aydın Ünal’ın katılımlarıyla “Medya ve Siyaset İlişkisi” konu başlıklı söyleşi 27 Nisan 2017’de sizlerle buluşuyor.

Eklenme: 25 Nisan 2017 - 06:43

Haber Merkezi (bik.gov.tr)- Basın İlan Kurumu Genel Müdürlüğü ve Türkiye Yazarlar Birliği (TYB) İstanbul Şubesi’nin birlikte organize ettiği, ‘Yaşayan Basın’ etkinlikleri kapsamında gerçekleştirilecek olan ‘Basın Dünyasından Yüzler ve Sesler’ programı 27 Nisan 2017 Perşembe günü gerçekleştirilecek.

27 Nisan 2017 saat 18.00’de  Sultanahmet Kızlarağası Medresesi’nde yapılacak olan programda, Aydın Ünal, mesleki  bilgi ve tecrübelerini katılımcılarla paylaşacak.

Genel Müdür Yardımcımız Mustafa CANBEY’in takdimleri, mesleki donanımları, basın hayatında vermiş olduğu emekleri ve Aydın Ünal’ın da basın dünyasında kat ettiği mesleki yol ve tecrübelerinin   aktarılacağı programda, basın dünyamızın seyrini değiştiren önemli köşe taşlarının bilinmeyen yönleri gün yüzüne çıkarılacak.

Aydın ÜNAL kimdir ?

Ankara Milletvekili, İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Üyesi, Güvenlik ve İstihbarat Komisyonu Üyesi, NATO Parlamenter Asamblesi Türk Grubu Üyesi Gazeteci-Yazar Aydın ÜNAL 22 Ocak 1970’te Ankara’da doğmuştur.

Ankara Merkez İmam Hatip Lisesi mezunu olan Ünal, Hacettepe Üniversitesi Eğitim Fakültesi İngiliz Dili Öğretmenliği Bölümünü bitirmiştir. Ünal, 7 Haziran 2015 tarihinden beri AK Parti Ankara ikinci bölge milletvekilidir. 2007 ve 2015 yılları arasında Recep Tayyip Erdoğan’ın metin yazarlığını yapmıştır.

Çeşitli medya kuruluşlarında muhabir, yazar ve yönetici olarak çalışmıştır. Çok sayıda dergi ve gazetede çalışmasının yanında şiir hikâye ve makaleleri yayınlanan Ünal, Hak-İş Konfederasyonu Basın Danışmanlığı, Ekonomiden Sorumlu Devlet Bakanlığı Danışmanlığı, Başbakanlık Müşavirliği, Başbakanlık Başmüşavirliği, Cumhurbaşkanlığı Başdanışmanlığı görevlerinde bulunmuştur. Ali Babacan’ın konuşma metinlerini de kaleme alan Ünal, evli ve 1 çocuk babasıdır.

Tarih: 27.04.2017 Perşembe

Saat: 18.00

Yer: TYB İstanbul Şubesi Sultanahmet  / Katılım : Serbest

 

 

Bu gönderiyi paylaş