Bartın Gazetelerinin imtiyaz sahiplerini bilgilendirme toplantısı

Bartın Gazetelerinin imtiyaz sahiplerini bilgilendirme toplantısı

Basın İlan Kurumu Ankara Şube Müdürlüğü tarafından, 1 Ekim’de kurumun sorumluluk alanına dahil olacak Bartın ilinde resmi ilan ve reklam yayınlayan gazetelerin imtiyaz sahiplerine yönelik bilgilendirme toplantısı düzenlendi.

Eklenme: 2 Eylül 2020 - 13:55 / Son Güncelleme: 2 Eylül 2020 - 13:55

Bartın Valiliği’nde düzenlenen toplantıya Basın İlan Kurumu Ankara Şube Müdürü Murat Yürekli, Müdür Yardımcısı Buğra Atılgan, Bartın Valiliği Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Esat Kocael, Bartın Halk, Hergün, Manyet, Pusula ve 74 Haber Gazetelerinin imtiyaz sahipleri katıldı.

Toplantıda konuşan BİK Ankara Şube Müdürü Yürekli, Ankara Müdürlüğüne bağlı Kırıkkale ilinin 1 Mayıs 2020 tarihinde Karabük ve Kırşehir illerinin 1 Eylül’de sorumluluk alanına dâhil olduğunu, Çankırı ve Bartın illerindeki gazetelerin ise 1 Ekim 2020 itibariyle kurum sorumluluk alanına dahil olacağını ifade etti.

Yürekli, “Valilik sorumluluk alanında bulunup Kurumumuz sorumluluk alanına dahil olan tüm gazetelerimiz 2 yıllık bir uyum süreci yaşayacak. Bu süre zarfında var olan tüm eksiklikleri el birliği ile çözeceğiz. Gerek yüz yüze gerekse online eğitim ile süreci verimli geçirmeyi hedefliyoruz” dedi.

Daha sonra Müdür yardımcısı Buğra Atılgan tarafından süreçle ilgili detaylı teknik bilgiler verildi.

Bu gönderiyi paylaş